Medyum Mehmet Hoca Kimdir - Medyum Mehmet Hoca

Medyum Mehmet Hoca Kimdir

Günümüzde kendini medyum  olarak tanıtan bir çok sahte medyum bulunmakta, bu insanlar kendilerini medyum olarak tanıtarak bir çok insana sahtekarlık yapmaktadır.

Yanlış dini bilgi insanı dinden çıkarır. Bu yüzden her duyduğunuz gördüğünüz medyuma, falcıya, hocaya inanmayınız. Bu konuda en iyi medyum seçimini yapmak için medyumun referanslarını, eğitimini, geçmişini kısaca daha önce yaptığı işleri bize güven verecek şeyleri araştırınız.

Aksi taktirde bilmediğiniz bir hocaya veya medyuma tedavi amaçla yaptıracağınız herhangi şey size yarardan çok zarar getirir, İstediğiniz sonuca ulaşmazsınız ve ulaşmadığınız gibi daha kötü sonuçlarları doğurabilir. Medyum murşid bir kişiden eğitim almış olmalıdır doğru ve güvenilir olmalıdır.

Medyumluk aşırı zor ve yapılamayacak bir iş değildir, fakat murşid bir kişiden uzun bir eğitim alması gerekir ve bu eğitimle beraber kişinin ruh oluşumu da önemlidir. Bu yüzden medyumluk cinler ile iletişimde olmayı gerektirir bu bilgilerden cinler tarafından verilmektedir.

Medyum Mehmet Hoca, havas ilmini uzun bir eğitimle tamamlamış ve kenzül-havvas, havvasül-havvas , kenzüz- zehep, şemsül maarifi el-kubra sumusul envar _kunuzul esrar gibi gizli ilim dallarında büyük eğitim almıştır ve bu konular hakkında bir çok çalışma yapmıştır.Medyum Mehmet Hoca Kimdir

Mehmet Hoca bir çok medyumun bakamadığı hastalara bakmış ve başarıyla tedavi etmiştir. Ayrıca aldığı büyük eğitimlerin yanında biyoenerji eğitimi almış ve uluslararası belge kazanmıştır.

Biyoenerji yani  vücudun duygusal, düşünsel, zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji ayarını başarıyla tedavi edebilmektedir.

Allah (CC) istemeden bir şey mümkün olmaz. Yaptığımız her tedaviyi Allah’ın bilgisi dahilinde onun kurduğu kurallar ile onun lütfu ile yapmaktayız.

ve hangi konularda çalışmalar yapmaktadır.

Uygulanan Konular :

AŞK BÜYÜLERİ, BOŞANMA BÜYÜSÜ, BÜYÜ ÇEŞİTLERİ, BÜYÜ BOZMA, CANBAR BÜYÜSÜ, EVLİLİK BÜYÜSÜ, KARA BÜYÜ, KAŞIK BÜYÜSÜ, PAPAZ BÜYÜSÜ, SABUN BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ, AYIRMA BÜYÜSÜ, GERİ GETİRME BÜYÜSÜ ve daha fazlası.

Sevgilisinden ayrılan, boşanmak isteyen, aşık etmek isteyen, ayırmak isteyen, evlenmek isteyen, kötülüklerden kurtulmak isteyen, itaat ettirmek , büyü iptali, kara büyü, geri getirme, bolluk getirme, içkiden kurtulma, başarı isteyen, ruhsal sorunlar yaşayan bizlere başvurabilir.

Bu benzeri konularda bir çok tedavi yöntemi uygulanmaktadır size yapılan her türlü büyü bozulur veya yapmak istediğiniz büyü sizi hayrete düşürecek sizi şaşırtacak şekilde olumlu sonuçlanır.

Büyü yapılması için gerekenler:

1)Büyü yapılacak kişinin ismi, anne adı, doğum tarihi.

2)Kendi isminiz, anne adınız, doğum tarihiniz.

Bu bilgiler bir kağıtta medyuma verilir ve  gerekli tedavi uygulanır.

Ücretlerimiz herkese uygun şekilde ayarlanmıştır tedavilerimiz kesinlikle müslüman kardeşlerime yani sizlere yarar sağlamak faydalı olmak için yapılmaktadır.

Bilgi veya destek için :  TEL NO 0536 933 17 17