Papaz Büyüsü Nedir Ne değildir - Medyum Mehmet Hoca

Papaz Büyüsü Nedir Ne değildir

Papaz Büyüsü Nedir

Halk tarafından bilinen papaz büyüsü papaz tarafından yapıldığı sanılmaktadır veya diğer bilindik şekli ise dinimize hiç uygun olmayan kadının regl kanı veya erkeğin meni si ile yapılır. Gerçekte ise ikisinin de doğru olduğu savunulmaktadır fakat iki yönteminde eksikleri olduğu bilinmektedir.

Papaz büyüsü yöntemleri:
-Bağlama için papaz büyüsü
-Aşık etme için papaz büyüsü
-Geri getirme için papaz büyüsü
-Ayırma için papaz büyüsü
-Kısmet için papaz büyüsü
-Cinsellik için papaz büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Büyü ilk yöntem olan regl yöntemi ile yapılırsa daha fazla etki gösterir bu çok eski dönemlerde yapılmış ve putperestler tarafından kullanılan bir yöntemdir.
Regl kanı yani kadının kanı erkeği kendine bağlamak için yapılan büyüdür. Ve bu büyüyü ortadan kaldırmak içinde farklı bir kadının regl kanını kullanmak gerekir.
Mesela evli bir adamın yuvası yıkmak isteyen, adamı kendine bağlatmak isteyen bir kadın için papaz büyüsü etkili olacaktır. Bunu bozmak içinde kadının evli olduğu kocasına regl kanını içirmesi gerekir eğer bunu doğru yöntemlerle yaparsa büyü sorun olmadan ortadan kalkar fakat bu yöntemlerde doğa üstü varlıklar kullanıldığı için tabi ki işin eğitimi almış bilen birine yaptırılması gerekir aksi taktirde musallat söz konusu olabilir.
Bu büyü sadece tek alanda yapılabilen büyü değildir çoğu büyüye kaynaklık edebilecek bir büyü türüdür bunlardan bazıları : bağlama büyüsü, kısırlık büyüsü, soğutma büyüsü, cinsellik büyüsü.

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünün 2.yöntemi için bir kiliseye ihtiyaç vardır kiliseye gidilir. Hazırlanan malzeme göğüs kafesi üzerinde tutulur. İçerde ki papazın kendisine dua etmesi söylenir ve kişi içinden bu duanın niyetine göre işlemesi için içinden geçirir. Bahse konu malzeme (domuz yağı, meni(döl), regl kanı, saç, tırnak vs.)daha sonra bazı işlemlerden geçirildikten sonra uygulamaya konulur.

Papaz büyüsü güçlü büyü olduğu için bazı medyumlar veya bazı falcılar bu büyünün yapıldığını anladığında bunun bozulamayacağını veya çözülemeyeceğini söylerler bu işin daha güçlü kişiler tarafından murşid kişiler tarafından yapılması gerekir.
Eskilere göre de büyünün kolay bozulmadığı ve fark edilemeyen bir büyü türü olduğu söylenir. Bu bazen doğru bir bilgidir. Papaz büyüsünün bozulması kolay değildir.
Eğer size büyü yapıldığını hissediyorsanız böyle bir sorununuz mevcutsa kesinlikle profesyonel eğitim almış kişilerden yardım almanız gerekmektedir aksi taktirde yanlış teşhislerle daha fazla sorun çıkarabilirsiniz ve bu büyü türü güçlü olması nedeniyle size büyük zararlar verebilir daha çok bilinen doğru medyumlara gitmelisiniz. Papaz büyüsü bir papaz’ın bozduğu kesin doğru bir bilgi olmadığı için medyumlardan bilgi almak gerekir.

Bu büyü genelde cünüp olan erkek ve kadınlara yapılmaktadır yani şeytana tapan insanlar olmaktadır bunun için bazı duaları tersten okuduğunda insan şeytana tapar.
Peki bu büyü başımıza gelmeden nasıl korunabiliriz bunun içinde yöntemler mevcut mesela felak ve nas süresini her zaman okuyabilirsiniz.