Büyü Bozma Nasıl Yapılır - Medyum Mehmet Hoca

Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Yapılır?
Kıymetli okuyucular büyüyü bozma sadece medyumların ve hocaların yapabileceği bir iş değildir. Büyüyü kendinizde bozabilirsiniz bunun için yöntemler bulunmaktadır makalemizde sizlere bu yöntemlerden bahsedeceğiz.
İlmi havasta başka bir deyişle havas biliminde de büyü sihiri iptal diye geçer. Sihir inşa etmek ya da yaptırmak büyük günahtır. Sihir kötülük veya iyilik için yapılabilir. İnsanlara zarar vermek içerisinde, marazlanması içerisinde, ayrılık içerisinde karı kocayı, iki dostu, birbirinden ayırmak içerisinde uygulanan yöntemlere sihir (büyü) denir.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır
Büyü havas biliminde de kara büyü olarak geçmektedir. Helal olmadan uygulanan şeylerin genel adı sihir yani büyüdür. Büyü genelde sevip sevmeme durumlarında kullanılır bir kızın erkeği sevmesi ve erkeğinde başkası kızı sevmesi gibi durumlar kız bu yönteme başvurur fakat şöyle bir durum vardır ki erkek kendi iradesiyle kızı sevmez bu yüzden büyü yöntemlerini kullanmadan önce düşünün karşıdaki kişiyi de düşünmek sizin yararınıza olacaktır.

Büyü bozmak sizi büyük dertlerden kurtarır haberiniz olmadan yapılan kara büyüler sizlere büyük acılar yaşatmış olabilir ve sizinde bu durumda haberiniz olmayabilir bu yüzden böyle bir durumunuz var ise sürekli sorun yaşıyorsanız çoğu işiniz rast gitmiyor ise medyuma veya bir hocaya görünmenizde fayda vardır medyumun sizi incelmesi sonucu büyü yapıldığı veya yapılmadığı anlaşılır fakat bazı büyü türleri vardır ki bu büyüler anlaşılamazdır ve çok güçlü büyülerdir bu yüzden en bilindik hocalara gitmeniz bu işte murşid olan birine görünmeniz daha doğru olacaktır.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Medyuma gittiniz ve size büyü yapıldığı kanıtlandı o zaman yapacağınız şey hoca veya medyum ile konuşup bu büyünün nasıl bozulacağını ortadan kaldırılacağınız öğrenmek olacaktır. Büyü çok önceden yapılmış ve bu anlaşılmamış ise büyünün ortadan kalması oldukça zor olacak fakat büyü yeni yapılmış ve yeni yeni etkisini gösteriyor ise bu büyü uğraşlar sonucu ortadan kaldırılabilir. Tabi bunun olumsuz sonuçları da olacaktır.

Büyü bozmada bugün ki filmler de yaşananlar anlatıldığı gibi ilk önce büyüyle alakası olan cin çağırılır ve bu cinin kimliği ve ne olduğu tespit edilir. Ardından cine büyü yapılan kişiyi serbest bırakması için emir verilir. Bu emiri cinin dinleyip dinlemeyeceği bilinmez. Bu yüzden büyü bozmada o cine zarar verecek onu etkileyecek dualar edilir. Ve cine iki seçenek kalır ya ona emir vereni himayesi altına alma yada emiri yerine getirme. Bu cinin güçlülüğüne bağlıdır cinler kabileler halinde yaşadıkları için güçlü cinler genelde güçlü büyülerde kullanılır eğer güçlü bir büyüye maruz kalmışsanız o büyüden kurtulmak sizin için çok zor olacaktır.

Büyü bozma duası
Ayet-el-Kürsi, İhlas, Muavvizeteyn ve Fatiha surelerini sürekli okumak insanı cinden korur. Ayrıca cinden korunmanın yollarından biri de bu duayı okumaktır“Lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil Aziym” dir. Cin mektubu ise cinlerden korunma ve büyü bozmada en etkili yöntemlerden biridir.