Ayırma Büyüsü ve Soğutma Büyüleri - Medyum Mehmet Hoca

Ayırma Büyüsü ve Soğutma Büyüleri

Ayırma büyüsü kötü niyetle uygulanan tesirli bir kara büyü türüdür. Karı koca ya da sevgilileri birbirinden emliyle yapılır dışarıdan bir takviyeci ya da aracı ile ayırma prosedürü yaptırılmaz. Birbirini seven kişilerin şuurları ile oynanır kişilerin ruhsal dünyaları bozulur sonunda şahıslar birbirlerini sevmez. Daha önceki yöntemlerde şahıslar birbirlerini ne kadar seviyorlarsa ayırma büyüsü gerçekleştirildikten ardından birbirlerinden o orantıda nefret ederler.

Ayırma büyüsü hislerin tamamı ile istikamet değiştirmesi demektir.

Ayırma büyüsü eskiden far edilirse ve bu bozulmazsa sonucu çok kötü olabilir. Ayırma büyüsünün çok farklı yöntemleri vardır.
Ayırma :
-BİR KİŞİYİ KADINDAN AYIRMA BÜYÜSÜ
-ERKEKTEN AYIRMA BÜYÜSÜ
-SEVENLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ
-BİRBİRİNDEN AYIRMA BÜYÜSÜ
-AİLEDEN AYIRMA BÜYÜSÜ
-EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ
-EVDEN AYIRMA BÜYÜSÜ
-NİŞANLIDAN AYIRMA BÜYÜSÜ
-AYRILIK BÜYÜSÜ

Ayrıma büyüsü’nün bu şekilde bir çok yöntemi bulunmaktadır bu yöntemleri çoğu adlarından da anlaşılacağı üzere ayrılık üzerinedir peki siz bu büyü türlerinden nasıl korunacaksınız veya size bu büyü yapıldı bunu nasıl bozarsınız bunu da size aktaralım.Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü nasıl bozulur?
Bu güne kadar zor zamanlaş yaşadıysanız özellikle bu sevgilinizle, ailenizle değer verdiğiniz birisi ise sizi çekemeyen veya sizden nefret eden biri size ayırma büyüsü yaptırmış olabilir bunun için bu büyüyü ilk önce bir medyumla konuşarak yapıldığını doğrulamanız gerekir eğer yapılmış ise size vereceğimiz bu yöntem ile ayırma büyüsünü kaldırabilirsiniz.
Bu büyü değişik farklılıklar yaratmaktadır sevdiğinizle sorunsuz yaşarken bir anda değişiklikler yaşayabilirsiniz hocalara veya medyumlara yaptırılan bu büyü sizin hayatınızda büyük değişikliklere neden olur.

Büyüyü kaldırma yani bozmak için büyü bozma adlı makalemizi okuyabilirsiniz.
Ayrılık yaşamanız hiç anlamadığınız bir şekilde olur yani her şey yolundayken bir anda sevdiğinizle aranız bozulur ve anlamadığınız şekilde anlam veremediğiniz şeyler oluşur bu tamamen ayırma büyüsünün etkilerindendir bu büyü oldukça güçlüdür eski tarihlerden itibaren kullanılan bir büyü türüdür bu nedenle ki çoğu insan bu büyüyü kullanmakta ve uygulamaktadır. Fakat bu büyüye karşılık yapılacak büyüler vardır buda size daha fazla acı çektirir iyi bir medyumla büyü yaptırmanız gerekir aksi taktirde büyü doğru şekilde yapılmaz ise olumsuz sonuçlara yol açacaktır.