Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır - Medyum Mehmet Hoca

Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

insan hayatında belki de en önemli şeylerden birisi peki nasıl yapılır bunu sizlere anlatıyoruz.Özellikle türleri arasında en çok yapılan insanlar tarafından en çok konuşulan aşk büyüsü insan hayatında büyük değişiklere neden olabilmekte.Aşk büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

 

Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır (Kısaca)

Kendinize birini aşık ettirmek için aşk büyüsü yaptırabilirsiniz peki bu büyü nasıl yapılır ve sonuçları nedir ? Aşk büyüsü bir çok yöntemle yapılabilir gömme, yakma, yedirme, içirme, taşıma gibi bir çok yöntemi mevcuttur ve bir çok malzeme ile de yapılabilir.

 

Genelde olduğu gibi aşk büyüsü büyüyü yapacağınız kişiye ait herhangi bir eşya ile de yapılabilir bunlar saç teli, külot, atlet, pantolon, ceket gibi eşyalar olabilir. Bu yöntemlerden en çok kullanılanı çok eskilerden itibaren kullanılan tırnak ile ve yedirme ile yapılan aşk büyüleridir. Aşk büyüsünün iyi sonuçlanması için büyüyü iyi bilen bir medyum veya hocaya yaptırmak gerekir.

 

Aşk büyüsü sadece bu yöntemlerle kalmayıp dualar ile de yapılabilmektedir örneğin bir kağıda aşk büyüsü yapılacak kişinin adını yazıp üç kere ihlas okumayla yapılabilir. Fakat bunu yapan kişinin kesinlikle belirli bir eğitimden geçmesi ve bu işi iyi bilmesi gerekir aksi taktirde yapılan büyü işe yaramayabilir.

Bu büyüyü kullanan bir çok insan mucizeler karşısında büyük şaşkınlıkla bizlere teşekkür ediyor.

 

Evlilik Büyüsü

 

Evlilik Büyüsü Kızın yada erkeğin kapısının önünden kimselere görünmeden alınan 7 adet küçük taş ayrı ayrı okunup üflenirken her taş için kızla erkeğin adı zikredilerek ‘’es sadakat’’ diye mırıldanılır. Ardından kızın yada erkeğin büyüyü yapana aşık olması için ALLAH’a yalvarılarak bir dua okunur. Sonrasında taşlarla büyü yapılanın evinin çevresinde 7 besmele çekerek 7 ayrı yere atılır.

 

Büyüyü yapmak için yinede bilgili bir medyuma veya hocaya gerek vardır yapılan hata olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir.

 

Aşk büyüleri insan hayatını büyük ölçüde etiler belki sevdiğinize kavuşursunuz fakat sevdiğiniz kişinin hayatında kötü şeyler yaşanabilir bunun için bu büyüyü yaparken veya yapmadan önce iyi düşünün ve kesinlikle bu büyü profesyonel murşid bir kişi tarafından yapılmalıdır ki istediğiniz sonu alabilesiniz.

 

Bu büyüyü bazıları iyilik yapmak için bazıları ise kötülük yapmak için kullanabilir bu yüzden bu aşk büyüsünden korunma yöntemlerini de sizlere aktaralım dedik çoğu büyüde olduğu gibi bu büyü türünden korunmak içinde felak ve nas süreleri okunabilir veya hocanızdan aldığınız herhangi bir dua da bu büyüden korunmak için yardımcı olacaktır.

 

Aşk büyüsü günümüzde çok az insan tarafından kullanılırı genelde bağlama büyüsü, papaz büyüsü gibi çözülmesi zor olan büyü türleri kullanılır bu büyüler yapılırsa kolay anlaşılmaz anlaşılsa bile büyüyü bozmak oldukça zor bir iştir bu yüzden bu yaparken veya yaptırırken dikkatli olunuz.